Getin Bank ma w swojej ofercie wiele ciekawych ofert kredytów gotówkowych. Wiele z nich zajmuje czołowe miejsca w rankingach najlepiej opłacalnych kredytów. Sprawdźmy dwie oferty tego banku i zobaczmy na jakich warunkach każda z nich działa.

Przygodę z ofertami kredytów w Getin Banku zacznijmy od kredytu na wyciąg z konta. Co kryje się pod tą dosyć ciekawą nazwą? Sprawdźmy. Kredyt na wyciąg z konta jest dostępny dla tych klientów, którzy mogą pokazać, że na ich rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy regularnie wpływają pieniądze. W ramach tej oferty maksymalna kwota jaką możemy pożyczyć to sto tysięcy złotych z rozłożeniem na okres dziewięćdziesięciu sześciu miesięcy. oprocentowanie nominalne w ramach kredytu na wyciąg z konta waha się w przedziale od 7,9% do 9,9%, zaś prowizja maksymalnie sięga 8,9%. Największą zaletą tejże oferty jest właśnie to, że możemy zaciągnąć kredyt na podstawie przedstawionego przez nas wyciągu z konta bankowego. Taka możliwość szczególnie pomoże wziąć kredyt osobom, które pracują na umowę zlecenie lub umowę o dzieło. Nie ma jednak możliwości odroczenia spłaty kredytu, ani też skorzystania z wakacji kredytowych. nie ma też konieczności ubezpieczenia kredytu, ale jeżeli chcemy bank daje taką możliwość. Przy kredycie na kwotę tysiąca złotych z rozłożeniem na dwanaście równych rat, bank zaproponuje nam RRSO na poziomie 8,19%. Tym samym kredyt będzie nas kosztował niecałe 44 złote. Do plusów tej oferty można zaliczyć przede wszystkim możliwość obniżenia prowizji, brak opłat przygotowawczych, elastyczny okres spłaty, a także możliwość otrzymania kredytu podstawie wyciągu z konta osobistego. Są zalety kredytu, ale też są i jego wady. Można do nich zaliczyć: wysokie oprocentowanie nominalne, wysoką maksymalną prowizję jaką pobiera bank i niską najwyższą kwotę zadłużenia.

Drugą ciekawą ofertą Getin Banku jest kredyt na PIT z premią 10 złotych za każde tysiąc złotych jakie pożyczymy. W przypadku tej oferty możemy liczyć na oprocentowanie od 7,90% do 9,90% w skali roku i prowizję do 8,99% pożyczanej kwoty. Zasada działania kredytu jest jedna. Im więcej pożyczymy od banku tym większą premie bank nam przyzna. Za każde 1000 złotych otrzymamy premię 10 złotych. Maksymalna kwota kredytu jaką możemy pożyczyć to 150 tysięcy złotych, na okres kredytowania do 96 miesięcy. Do wzięcia kredytu potrzebny jest nam PIT 11, PIT 40 lub PIT 40A. Zaletą kredytu jest minimum formalności jakie trzeba załatwić, dzięki czemu odpowiedź może być nawet w kilka minut.

Komentarze zostały wyłączone.